Общинска избирателна комисия Стамболово
РЕШЕНИЕ
№ 94-МИ
Стамболово, 28.10.2019
ОТНОСНО: Избиране на Общински съветници
Днес, 28.10.2019г., в 10,10 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
………… Седемнадесет ………. ……17…..
(с думи) (с цифри)
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
43 |
ПП ГЕРБ |
два 2 |
55 |
ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
четиринадесет 14 |
56 |
КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
един 1 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
43 |
ПП ГЕРБ |
1. |
Николай Стойчев Бечев |
А |
134 |
2. |
Венелин Асенов Асенов |
А |
67 |
||
3. |
Георги Митков Ангелов |
А |
25 |
||
4 |
Руси Живков Михайлов |
А |
23 |
||
5 |
Живко Колев Желязков |
Б |
17 |
||
6 |
Месут Мустафа Мустафа |
Б |
4 |
||
7 |
Райме Тасим Али |
Б |
3 |
||
8 |
Христо Антонов Велев |
Б |
6 |
||
9 |
Гочо Делчев Гогов |
Б |
4 |
||
10 |
Росен Василев Апостолов |
Б |
2 |
||
11 |
Тянка Тодорова Николова |
Б |
1 |
||
12 |
Делчо Железанов Живаков |
Б |
9 |
||
13 |
Георги Русев Георгиев |
Б |
4 |
||
14 |
Стойчо Делчев Стойчев |
Б |
4 |
||
15 |
Васил Пламенов Василев |
Б |
2 |
||
52 |
ПП ДОСТ |
1. |
Зефир Исаев Табаков |
А |
49 |
2. |
Валентин Сергеев Николов |
А |
8 |
||
3. |
Кязим Бекир Юнуз |
Б |
4 |
||
4. |
Лятиф Бехчет Емурла |
Б |
0 |
||
55 |
ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
1. |
Шериф Мустафа Шериф |
А |
1430 |
2. |
Мухлис Фариз Сербест |
А |
211 |
||
3. |
Маджид Реджеб Мандаджъ |
Б |
28 |
||
4 |
Ербил Халим Халим |
Б |
46 |
||
5 |
Емине Адем Юнуз |
Б |
16 |
||
6 |
Метин Мохамед Шабан |
Б |
11 |
||
7 |
Себахтин Шакир Халил |
Б |
59 |
||
8 |
Егемен Гюнер Сербест |
Б |
68 |
||
9 |
Ремзи Хасан Хюсню |
Б |
37 |
||
10 |
Мехмед Мустафа Мехмед |
Б |
64 |
||
11 |
Рушен Ахмед Мехмед |
Б |
45 |
||
12 |
Хидает Неджатин Хасан |
Б |
96 |
||
13 |
Бекир Юмер Бекир |
Б |
36 |
||
14 |
Зелие Галиб Мюмюн |
Б |
36 |
||
15 |
Гюлфие Мехмед Шенкова |
Б |
67 |
||
16 |
Али Ахмед Али |
Б |
9 |
||
17 |
Хасан Юсеин Наим |
Б |
51 |
||
56 |
КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
1. |
Делчо Георгиев Тенев |
А |
176 |
2. |
Радостин Димчев Димчев |
А |
79 |
||
3. |
Петко Стефанов Петков |
Б |
8 |
||
4 |
Янко Пенев Колев |
Б |
3 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. Бекир Юмер Бекир |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
2. Венелин Асенов Асенов |
ПП ГЕРБ |
|
3. Делчо Георгиев Тенев |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
4. Егемен Гюнер Сербест |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
5. Емине Адем Юнуз |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
6. Ербил Халим Халим |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
7. Зелие Галиб Мюмюн |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
8. Маджид Реджеб Мандаджъ |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
9. Метин Мохамед Шабан |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
10. Мехмед Мустафа Мехмед |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
11. Мухлис Фариз Сербест |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
12. Николай Стойчев Бечев |
ПП ГЕРБ |
|
13. Ремзи Хасан Хюсню |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
14. Рушен Ахмед Мехмед |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
15. Себахтин Шакир Халил |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
16. Хидает Неджатин Хасан |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
17. Шериф Мустафа Шериф |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: НЯМА
ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Василев Танковски ………………… |
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зоя Петрова Зарчева ………………… ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Красимирова Романова …………………. СЕКРЕТАР: Маргарита Йорданова Богданова-Димитрова ………………… |
ЧЛЕНОВЕ: |
|
1. Айсел Неждет Шахин ……………… |
2. Георги Николов Георгиев ………………… |
3. Гергана Русева Михайлова ……………… |
4. Йордан Делчев Йорданов ……….………… |
5. Йордан Латунов Арабаджиев ……………… |
6. Мария Лозкова Накова ………….……… |
7. Светлана Георгиева Тодева ……………… |
8. Светлана Иванова Мутафчиева ……………… |
9. Тенчо Добрев Тенев ……………… |
|
Решението се съставя в 2 екземпляра и е неразделна част от протокола на ОИК.
Решението подлежи на обжалване по реда на чл.459 от Изборния кодекс.
Председател: Георги Василев Танковски
Секретар: Маргарита Йорданова Богданова-Димитрова
* Публикувано на 28.10.2019 в 11:26 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Вземане на Решение относно предсрочно прекратяване правомощията на САМИ РАМИ МЕХМЕД, ЕГН ********** кмет на кметство с. Жълти бряг, община Стамболово, обл.Хасково.
относно: Прекратяване на пълномощията на избрани общински съветници, поради избирането им за заместник-кмет на община Стамболово.
относно: Упълномощаване на трима членове на общинската избирателна комисия Стамболово, предложени от различни партии и коалиции, за прeдаването на избирателни списъци за гласуване на изборите за кмет на кметство Жълти бряг на 03.11.2019 г. в ТЗ на ГД „ГРАО” – Хасково.